رده محصول

تماس با ما

2fprototypes شرکت, با مسئولیت محدود
Add:No.21 ساختمان، Baoan منطقه صنعتی شهر Shajing 98، شنژن چین
تلفن: + 86-755-23078283
Ph: +8618929368892
پست الکترونیکی:info@2fprototypes.com

داشبورد خودرو توسط Mass Manufacturing Process Mass Production

داشبورد خودرو توسط Mass Manufacturing Process Mass Production

داشبورد خودرو توسط فرایند ریخته گری Vacumm: قبل از ساخت قالب سیلیکون، نیاز به انجام اصلی، می تواند با ماشینکاری CNC یا چاپ 3d چاپ، شروع به ساخت قالب سیلیکون، سیلیکون و عامل خنک کننده. ظاهر سیلیکون قالب مایع جریان دارد، جزء ژل سیلیکا است، تیم B عامل خیس است ....

ارسال درخواست

جزئیات محصول

داشبورد خودرو توسط فرایند ریخته گری Vacumm:


قبل از ساخت قالب سیلیکون، نیاز به انجام اصلی، می تواند با ماشینکاری CNC یا تولید چاپ 3 د، شروع به ساخت قالب سیلیکون، سیلیکون و عامل خیس شدن. ظاهر سیلیکون قالب مایع جریان دارد، مولکول ژل سیلیکا است، تیم B عامل خیس شدن است.


پردازش حباب اگزوز خلاء: پس از مخلوط ساز سیلیکون و مخلوط، پیوند حباب خروجی خلاء، مدت زمان خلاء باید بیش از حد طولانی نیست، در شرایط عادی، بیش از ده دقیقه، زمان خلاء بیش از حد طولانی است، بلافاصله پس از سیلیکون درمان، crosslinking، ایجاد قطعه سیلیکون قطعه، نمیتواند برس یا تزریق بسوزد.


برس یا فرایند عملیات: یک روش نقاشی یا پر شدن ژل سیلیکا است که از طریق یک حباب پمپ شده است. بر روی محصول (توجه داشته باشید: محصول یا مدل کپی شده قبل از ریختن سیلیکون باید برداشته یا جدا شود). سپس از ژل سیلیکا روی محصول باید پوشش داشته باشد و بعد از 30 دقیقه یک لایه از پارچه مارپیچ را بپوشانید تا قدرت و کشش ژل سیلیکا افزایش یابد.


تولید قالب خارجی: روش های عمومی و مواد به طور کامل قالب، با صفحه لاستیک و یا چوب، گچ استفاده می شود کلاغ پر می شود عزیزم، یکی دیگر از راه استفاده از پوشش رزین، پوشش یک لایه از یک لایه از پارچه فیبر شیشه ای خمیر رزین، چوب ، دوباره دوباره دوباره دو یا سه لایه تکرار کنید، قالب قالب را می توانید کامل کنید.


روش آبشویی یا حالت پرفیوژن عملیات: پر کردن قالب یا پر کردن قالب، برای مقایسه محصولات صاف یا ساده استفاده می شود، بدون صرفه جویی در کار برای صرفه جویی در وقت، آیا می خواهید محصول یا مدل را کپی کنید، خلاء سیلیس ژل به طور مستقیم به محصول بالا، پس از تشکیل ژل سیلیکا خشک، محصول را خارج کنید. (توجه داشته باشید: مدل پرفیوژن به طور کلی سختی سیلیکون نرم را برای مرگ انجام می دهد، به طوری که به آسانی نمی تواند به داخل محصولات سیلیکون آسیب وارد کند.

پرس و جو